Clene Inc. (CLNN)

Matawang dalam USD
3.8600
+0.5700(+17.33%)
Data Masa Sebenar·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
514.48K3.62%1.69J
Pelabur Institusi Lain
4.37J30.73%14.37J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
9.33J65.65%30.70J
Jumlah
14.21J100.00%46.76J

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
General Resonance, LLC4.96%704,5912,318
Scoggin Capital Management LLC4.22%600,0001,974
AWM Investment Company Inc3.52%500,0001,645
Boxer Capital Management, LLC3.36%477,5151,571
Symbiosis Capital Partners, LLC3.03%431,0941,418
Vanguard Capital Management, LLC2.75%391,4711,288
Ensign Peak Advisors, Inc.2.45%348,0621,145
Special Situations Fund III QP, L.P.1.89%269,121885
Empery Asset Management, LP1.56%221,660729
Kensington Investments LP1.06%150,333495

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF1.63%231,131760
Vanguard Index Funds - Vanguard Extended Market ETF0.70%99,589328
Vanguard Fiduciary Trust Co. Institutional Extended Market Index Trust Fund0.36%51,722170
Fidelity Concord Street Trust - Fidelity Extended Market Index Fund0.34%48,759160
iShares Trust - iShares Micro-Cap ETF0.23%32,019105
Fidelity Concord Street Trust - Fidelity Series Total Market Index Fund0.11%15,87152
Fidelity Concord Street Trust - Fidelity Total Market Index Fund0.08%11,36537
Fidelity Concord Street Trust - Fidelity Nasdaq Composite Index Fund0.05%7,40024
Vanguard Fiduciary Trust Company - Institutional Total Stock Market Index Trust Fund0.04%6,04320
Vanguard Investments Funds ICVC - Vanguard U.S. Equity Index Fund0.04%5,60918
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.