Chevron Corp (CVX)

Matawang dalam USD
224.37
-0.62(-0.28%)
Ditutup·
225.95+1.58(+0.70%)
·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
690.58J35.21%155.37B
Pelabur Institusi Lain
791.65J40.36%178.11B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
479.36J24.44%107.85B
Jumlah
1.96B100.00%441.34B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
BlackRock, Inc.7.89%154,824,62234,833,992
State Street Investment Management7.57%148,447,63433,399,233
Vanguard Capital Management, LLC6.80%133,425,12730,019,319
Berkshire Hathaway Inc.4.30%84,375,85618,983,724
Geode Capital Management, LLC2.27%44,535,81210,020,112
Vanguard Portfolio Management, LLC2.17%42,476,9019,556,878
Charles Schwab Investment Management, Inc.1.92%37,735,0498,490,009
Morgan Stanley1.21%23,789,3745,352,371
Norges Bank Investment Management1.17%22,964,0615,166,684
Columbia Management Investment Advisers, LLC1.01%19,715,5974,435,812

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF3.07%60,128,40113,528,289
Vanguard Index Funds - Vanguard S&P 500 ETF2.65%51,889,53011,674,625
The Select Sector SPDR Trust - State Street Energy Select Sector SPDR ETF1.76%34,515,1877,765,572
iShares Trust - iShares Core S&P 500 ETF1.34%26,326,4345,923,184
State Street SPDR S&P 500 ETF Trust1.25%24,445,1755,499,920
Fidelity Concord Street Trust - Fidelity 500 Index Fund1.23%24,208,2405,446,612
Government Pension Fund Global1.19%23,305,2535,243,449
Schwab Strategic Trust - Schwab U.S. Dividend Equity ETF1.11%21,716,0584,885,896
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Value ETF0.92%18,081,6254,068,185
Vanguard Institutional Index Funds - Vanguard Institutional Index Fund0.53%10,450,9952,351,369
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.