CEVA Inc (CEVA)

Matawang dalam USD
29.25
+0.02(+0.07%)
Ditutup·
29.30+0.05(+0.17%)
·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
11.48J40.76%335.45J
Pelabur Institusi Lain
13.52J48.02%395.22J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
3.16J11.21%92.28J
Jumlah
28.15J100.00%822.94J

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
BlackRock, Inc.8.59%2,417,20570,655
State Street Investment Management5.94%1,672,91948,899
Senvest Management, LLC5.80%1,633,15547,737
Morgan Stanley5.05%1,421,17041,541
Vanguard Capital Management, LLC4.95%1,394,09340,749
T. Rowe Price Group, Inc.4.28%1,203,78035,186
Vanguard Portfolio Management, LLC3.97%1,117,02932,651
Neuberger Berman Investment Advisers LLC3.92%1,102,90532,238
AWM Investment Company Inc2.84%799,80623,378
Geode Capital Management, LLC2.57%723,08521,136

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF3.01%847,02724,759
iShares Trust - iShares Russell 2000 ETF2.56%720,29321,054
SPDR Series Trust - State Street SPDR S&P Semiconductor ETF2.54%715,36020,910
Vanguard World Fund - Vanguard Information Technology ETF2.41%677,24319,796
Xtrackers - S&P 500 Swap UCITS ETF1.93%544,26815,909
Herald Investment Trust PLC1.85%519,47015,184
T. Rowe Price Small-Cap Stock Fund, Inc.1.64%460,69513,466
ETF Series Solutions - Defiance Space and Connective Tech ETF1.24%349,69410,222
Vanguard Index Funds - Vanguard Extended Market ETF1.14%320,3819,365
SPDR Series Trust - State Street SPDR S&P Kensho New Economies Composite ETF1.08%305,1768,920
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.