CarGurus (CARG)

Matawang dalam USD
31.17
-0.35(-1.11%)
Ditutup·
31.170.00(0.00%)
·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
41.01J46.04%1.29B
Pelabur Institusi Lain
41.36J46.43%1.30B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
6.70J7.52%211.25J
Jumlah
89.07J100.00%2.81B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
BlackRock, Inc.13.25%11,803,358372,042
Vanguard Portfolio Management, LLC5.29%4,715,273148,625
Vanguard Capital Management, LLC4.31%3,841,826121,094
Wellington Management Group LLP3.65%3,255,283102,607
Manulife Asset Management3.49%3,110,64798,048
State Street Investment Management3.39%3,021,04495,223
Prevatt Capital Ltd2.89%2,575,00081,164
Orbis Investment Management Limited2.70%2,407,39875,881
Congress Asset Management Company, LLP2.39%2,125,68667,002
Geode Capital Management, LLC2.35%2,093,96266,002

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
iShares Trust - iShares Core S&P Small-Cap ETF5.03%4,483,307141,314
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF2.60%2,313,54772,923
iShares Trust - iShares Russell 2000 ETF2.19%1,953,24361,566
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Small-Cap ETF1.81%1,611,19750,785
John Hancock Variable Insurance Trust - Fundamental All Cap Core Trust1.26%1,118,19435,245
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Small-Cap Growth ETF1.01%896,84728,269
Professionally Managed Portfolios - Congress Small Cap Growth Fund0.97%866,43727,310
Vanguard Index Funds - Vanguard Extended Market ETF0.95%849,13226,765
Fidelity Salem Street Trust - Fidelity Small Cap Index Fund0.92%823,29925,950
Touchstone Strategic Trust - Touchstone Small Company Fund0.91%810,77325,556
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.