BCE Inc (BCE)

Matawang dalam CAD
28.73
+0.15(+0.52%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
236.37J25.35%6.79B
Pelabur Institusi Lain
245.68J26.35%7.06B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
450.47J48.31%12.94B
Jumlah
932.52J100.00%26.79B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
BMO Asset Management Corp.4.25%39,615,1881,138,144
Fidelity International Ltd4.15%38,658,4481,110,657
La Caisse de dépôt et placement du Québec3.66%34,107,306979,903
Royal Bank of Canada2.91%27,171,938780,650
National Bank Investments Inc.2.48%23,165,717665,551
Canadian Imperial Bank of Commerce2.31%21,563,415619,517
RBC Global Asset Management Inc.1.99%18,533,583532,470
The Bank of Nova Scotia1.92%17,950,428515,716
RBC Dominion Securities Inc.1.82%16,985,748488,001
Vanguard Capital Management, LLC1.26%11,757,427337,791

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Caisse de Depot et Placement du Quebec Global Investments3.66%34,107,306979,903
Fidelity Canadian Large Cap Fund1.94%18,130,000520,875
Fidelity Canadian Large Cap Multi-Asset Base Fund1.14%10,620,000305,113
Global X Equal Weight Canadian Telecommunications Index ETF0.79%7,351,978211,222
RBC Funds - RBC Canadian Dividend Fund0.75%6,978,327200,487
iShares Core S&P/TSX Capped Composite Index ETF0.69%6,463,025185,683
iShares S&P/TSX 60 Index ETF0.57%5,360,636154,011
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF0.49%4,599,224132,136
Canada Pension Plan-Global Investments0.46%4,253,000122,189
Dividend 15 Split Corp.0.44%4,110,437118,093
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.