Berita Tergempar
Dapatkan 40% Potongan 0
Baharu! 💥 Dapatkan ProPicks untuk lihat strategi yang telah atasi S&P 500 sebanyak 1,183%+ Tuntut 40% POTONGAN
Tutup

Basic Fit NV (BFIT)

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
20.82 +0.22    +1.07%
18:32:34 - Data Masa Sebenar. Matawang dalam EUR ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Ekuiti
Pasaran:  Netherlands
ISIN:  NL0011872650 
  • Volum: 37,537
  • Bidaan/Permintaan: 0.00 / 0.00
  • Julat Hari: 20.60 - 20.82
Basic Fit 20.82 +0.22 +1.07%

Penarafan Pengguna BFIT

 
Di laman ini, pengguna ditarafkan berdasarkan prestasi sentimen mereka bagi saham Basic Fit NV.
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1Eugenio Martin111100+38.46%
2bjorn zonneveld111100+17.01%
3marcel stamps22150+13.63%
4Andrea Campanelli222100+13.53%
5Jeffrey Berghahn111100+11.41%
6Arend Liagre22150+8.43%
7Thomas de Jong111100+7.82%
8Gert Velden111100+6.65%
9Reinout De Boeck111100+5.53%
10Luís Alves111100+4.9%
11Ricardo Monteiro111100+4.1%
12Hackeline Estrella111100+3.48%
13Herwig van der auwera111100+2.72%
14Marc Mommen111100+1.85%
15Mieke Mommen111100+1.63%
16Jari Pieters222100+1.28%
17Benjamin Vlqnrt111100+0.35%
18jean claude soenen111100+0.33%
19Arend Wolven10000%
20Henk van Barneveldt1100-0.18%
21Olav Blaak1100-0.7%
22Marjan Huisman22150-1.07%
23Sven Koster1100-1.22%
24Benjamin Noirhomme44250-1.59%
25Fre Dufoor1100-2.45%
26Rod Reposar1100-8.48%
27Thijs Quispel33133.33-11.36%
28Hugo Voillaume1100-13.08%
29Thijs Quispel2200-17.53%
30Stefan Spelkens1100-33.8%
31Simon De Vleeschauwer1100-35.77%
32Jens Vannitsen2200-37.39%
33Patrick Koerts1100-38.58%
34Alessandro Spettante1100-39.27%
35Oguzhan Dogan1100-39.83%
36Lucas Loose1100-40.71%
37Paul Dardel1100-40.93%
38Pieter Dewaele1100-43.9%
39Wout Stiens1100-45.51%
40Julian Milhous1100-45.96%
41pierre noel ASSAMOI1100-50.95%
42Stefan Spelkens33133.33-79.82%
43Casper Verhoeven2200-84.99%
Garis Panduan Komen

 

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Komen BFIT

Tulis pendapat anda tentang Basic Fit NV
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel