Amplitech Group Inc (AMPG)

Matawang dalam USD
2.820
+0.020(+0.71%)
Ditutup·
2.780-0.040(-1.42%)
·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
1.63J5.43%4.56J
Pelabur Institusi Lain
6.31J21.01%17.67J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
22.10J73.57%61.89J
Jumlah
30.04J100.00%84.12J

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Bard Associates Inc.4.92%1,477,2654,136
Citadel Advisors LLC4.80%1,443,1914,041
Vanguard Capital Management, LLC3.62%1,086,9133,043
Hudson River Trading LLC1.83%551,1061,543
BlackRock, Inc.1.74%522,9881,464
Landscape Capital Management, LLC1.50%449,5101,259
Geode Capital Management, LLC0.82%246,066689
Dimensional Fund Advisors LP0.62%185,421519
Jane Street Group, LLC0.45%136,606382
The Informed Momentum Company LLC0.45%134,625377

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF2.27%681,8011,909
Vanguard Index Funds - Vanguard Extended Market ETF0.84%251,855705
Vanguard Fiduciary Trust Co. Institutional Extended Market Index Trust Fund0.48%144,288404
Fidelity Concord Street Trust - Fidelity Extended Market Index Fund0.35%105,938297
Bridgeway Funds, Inc. - Ultra-Small Company Fund0.35%105,849296
iShares Trust - iShares Micro-Cap ETF0.24%72,832204
DFA Investment Dimensions Group Inc. - U.S. Small Cap Portfolio0.23%68,643192
Fidelity Concord Street Trust - Fidelity Total Market Index Fund0.14%41,858117
Fidelity Concord Street Trust - Fidelity Series Total Market Index Fund0.11%32,40791
DFA Investment Dimensions Group Inc. - U.S. Micro Cap Portfolio0.08%24,28868
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.