Amdocs Ltd (DOX)

Matawang dalam USD
63.57
+1.97(+3.20%)
Ditutup·
63.570.00(0.00%)
·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
47.65J45.64%2.94B
Pelabur Institusi Lain
60.16J54.36%3.71B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
0.000.00%0.00
Jumlah
107.81J100.00%6.64B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Pzena Investment Management, Inc.13.39%13,985,330861,496
FMR LLC8.41%8,783,737541,078
Beutel Goodman & Company Ltd.4.42%4,614,159284,232
Brandes Investment Partners, LP4.39%4,581,633282,229
LSV Asset Management4.32%4,510,688277,858
BlackRock, Inc.4.19%4,375,383269,524
Dimensional Fund Advisors LP3.92%4,096,109252,320
Federated Hermes, Inc.3.01%3,142,487193,577
Vanguard Portfolio Management, LLC2.64%2,753,024169,586
AQR Capital Management, LLC2.52%2,627,115161,830

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Federated Hermes Equity Funds - Federated Hermes Strategic Value Dividend Fund2.31%2,407,050148,274
Fidelity Devonshire Trust - Fidelity Series Stock Selector Large Cap Value Fund2.14%2,237,174137,810
Vanguard Windsor Funds - Vanguard Windsor Fund2.09%2,187,448134,747
Fidelity Financial Trust - Fidelity Equity Dividend Income Fund1.57%1,640,850101,076
St. James's Place Global Value Unit Trust1.51%1,571,58096,809
Vanguard Fenway Funds - Vanguard Equity Income Fund1.10%1,144,45370,498
Beutel Goodman Managed Funds - Beutel Goodman American Equity Fund0.89%928,81957,215
First Trust Exchange-Traded AlphaDEX Fund - First Trust Technology AlphaDEX Fund0.80%834,80351,424
American Century Capital Portfolios, Inc. - Mid Cap Value Fund0.76%789,23248,617
Brown Advisory Funds Plc - Ba Beutel Goodman Us Value Fund0.73%763,21547,014
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.