Amcor (AMCR)

Matawang dalam USD
42.28
+0.51(+1.21%)
Data Masa Sebenar·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
198.38J42.94%8.25B
Pelabur Institusi Lain
183.95J39.82%7.65B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
79.62J17.24%3.31B
Jumlah
461.94J100.00%19.21B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
BlackRock, Inc.6.98%32,263,1261,341,501
State Street Investment Management6.84%31,585,8121,313,338
M&G Investment Management Limited6.00%27,732,9081,153,134
Capital Research and Management Company3.86%17,828,612741,314
Vanguard Capital Management, LLC3.73%17,251,436717,315
Invesco Ltd.3.72%17,161,477713,574
Fuller & Thaler Asset Management, Inc.3.36%15,501,286644,543
Geode Capital Management, LLC2.96%13,684,370568,996
Federated Hermes, Inc.2.45%11,305,404470,079
Invesco Capital Management LLC1.83%8,438,356350,867

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Invesco World Developed Countries Stock Mother Fund2.90%13,373,500556,070
Vanguard Index Funds - Vanguard S&P 500 ETF2.66%12,282,530510,708
Government Pension Fund Global1.60%7,404,669307,886
M&G (Lux) Investment Funds 1 - M&G (Lux) Global Dividend Fund1.36%6,297,515261,851
iShares Trust - iShares Core S&P 500 ETF1.33%6,160,646256,160
Fidelity Concord Street Trust - Fidelity 500 Index Fund1.29%5,978,642248,592
State Street SPDR S&P 500 ETF Trust1.23%5,696,218236,849
Federated Hermes Equity Funds - Federated Hermes Strategic Value Dividend Fund1.22%5,621,095233,725
The Select Sector SPDR Trust - State Street Materials Select Sector SPDR ETF1.20%5,542,739230,467
New World Fund, Inc.1.02%4,699,455195,403
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.