Align Technology Inc (ALGN)

Matawang dalam USD
151.37
+0.88(+0.58%)
Ditutup·
151.370.00(0.00%)
·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
40.06J56.39%5.97B
Pelabur Institusi Lain
35.82J43.61%5.34B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
0.000.00%0.00
Jumlah
75.88J100.00%11.31B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Capital Research and Management Company10.84%7,702,8721,147,728
Vanguard Capital Management, LLC6.72%4,776,649711,721
BlackRock, Inc.6.22%4,419,366658,486
FMR LLC5.65%4,016,079598,396
Vanguard Portfolio Management, LLC4.41%3,131,764466,633
State Street Investment Management3.60%2,558,512381,218
UBS Asset Management AG3.50%2,485,484370,337
Ninety One UK Limited3.22%2,290,639341,305
Geode Capital Management, LLC3.16%2,245,315334,552
Kayne Anderson Rudnick Investment Management, LLC2.44%1,733,484258,289

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Fidelity Contrafund - Fidelity Contrafund3.52%2,499,879372,482
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF3.04%2,161,404322,049
New Perspective Fund2.75%1,950,922290,687
Vanguard Index Funds - Vanguard S&P 500 ETF2.44%1,733,841258,342
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Small-Cap ETF2.20%1,565,225233,219
American Funds Fundamental Investors1.81%1,288,759192,025
Invesco Exchange-Traded Fund Trust - Invesco S&P 500 Equal Weight ETF1.80%1,279,170190,596
The New Economy Fund1.72%1,224,929182,514
Government Pension Fund Global1.45%1,033,533153,996
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Small-Cap Value ETF1.40%994,177148,132
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.