ASE Industrial Holding Co Ltd ADR (ASX)

Matawang dalam USD
38.690
+0.950(+2.52%)
Ditutup·
38.770+0.080(+0.21%)
·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
1.54B35.03%65.33B
Pelabur Institusi Lain
397.46J9.04%16.86B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
2.46B55.94%104.32B
Jumlah
4.4B100.00%186.5B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
BlackRock, Inc.5.21%229,191,5079,720,012
Cathay Securities Investment Trust Co., LTD2.38%104,814,0004,445,162
Yuanta Securities Investment Trust Co., Ltd.2.24%98,538,8754,179,034
The Vanguard Group, Inc.2.06%90,608,1843,842,693
Fuh Hwa Securities Investment Trust Co., Ltd.1.66%73,134,5503,101,636
New Labor Pension Scheme1.58%69,560,2132,950,049
Fubon Life Insurance Co., Ltd1.42%62,301,0002,642,185
Bank of Taiwan1.11%48,862,9762,072,279
Vanguard Capital Management, LLC1.09%47,729,3532,024,202
UBS Asset Management AG1.01%44,221,9121,875,451

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Yuanta Securities Investment Trust Co., Ltd. - Taiwan Value High Dividend ETF2.24%98,538,8754,179,034
Fuh Hwa Taiwan Technology Dividend Highlight ETF1.66%72,949,0003,093,767
Yuanta/P-shares Taiwan Top 50 ETF1.63%71,484,0423,031,638
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1.11%48,817,3142,070,342
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE Emerging Markets ETF1.06%46,466,9101,970,662
iShares, Inc. - iShares Core MSCI Emerging Markets ETF0.87%38,368,2221,627,196
Government Pension Fund Global0.83%36,361,5431,542,093
Cathay Securities Investment Trust Co Ltd - Taiwan Esg Sustainable High Yield ETF0.59%25,854,3001,096,481
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0.56%24,687,0001,046,976
Yuanta/P-shares Taiwan Dividend Plus ETF0.54%23,558,453999,114
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.