ABEJA Inc (5574)

Matawang dalam JPY
2,415.00
-180.00(-6.94%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
140.60K1.40%364.86J
Pelabur Institusi Lain
3.00J29.85%7.78B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
6.90J68.74%17.90B
Jumlah
10.04J100.00%26.04B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Sompo Holdings, Inc.16.87%1,693,5004,394,633
Hulic Co., Ltd.4.31%432,9451,123,492
Inspire Investment2.79%280,400727,638
Rakuten Investment Management, Inc.1.96%196,700510,437
SBI Holdings, Inc.1.84%184,405478,531
TBS Innovation Partners Fund No. 21.04%104,100270,140
TBS Innovation Partners LLC1.04%104,100270,140
Asset Management One Co., Ltd.1.01%101,100262,355
Ichiyoshi Asset Management Co.,Ltd.0.30%30,00077,850
Simplex Asset Management Co., Ltd.0.09%9,20023,874

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
One MHAM Emerging Growth Stock Open0.85%85,000220,575
MUKAM Ichiyoshi Public Venture Mother Fund0.30%30,00077,850
One Monex Japan Growth Stock Fund0.14%13,80035,811
Simplex TSE Growth 250 ETF0.09%9,20023,874
Amo Ucits Fund - Amo Japan Growth Equity Portfolio Fund0.02%2,3005,969
Nomura Japan Emerging Growth Enterprises Stock Fund0.00%300779
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.