Berita Tergempar
Dapatkan 40% Potongan 0
Baharu! 💥 Dapatkan ProPicks untuk lihat strategi yang telah atasi S&P 500 sebanyak 1,183%+ Tuntut 40% POTONGAN
Tutup

Direxion Daily Semiconductor Bear 3X Shares (SOXS)

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
4.120 +0.130    +3.26%
04:00:00 - Ditutup. Matawang dalam USD ( Penolak Tuntutan )
Selepas Masa
4.150
+0.030
+0.728%
8:00:00 - Data Masa Sebenar
Jenis:  ETF
Pasaran:  Amerika Syarikat
Penerbit:  Direxion Funds
Kelas Aset:  Ekuiti
  • Volum: 91,473,447
  • Bidaan/Permintaan: 4.140 / 4.160
  • Julat Hari: 4.060 - 4.180
Direxion Dly Semiconductor Bear 3X 4.120 +0.130 +3.26%

Penarafan Pengguna SOXS

 
Di laman ini, pengguna ditarafkan berdasarkan prestasi sentimen mereka bagi ETF Direxion Daily Semiconductor Bear 3X Shares.
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1Hermann Albrecht222100+888.83%
2Roberto Chupin55240+757.52%
3James Lee111100+728.18%
4Alexey Belevich66233.33+716.03%
5Sam Ryan111100+685.61%
6Jose Luis Fernandez22150+667.58%
7CPA CMA111100+638.79%
8Hun Cheol Ha222100+304.18%
9Filip Nowak33266.67+285.19%
10Simon Denis333100+180.97%
11Agustin Mendez111100+177.45%
12Михаил Красюков111100+160.14%
13Jamie Hawkins111100+154.19%
14Danny Phllps111100+152.69%
15אילן נגטו111100+141.71%
16Mark Byers111100+125.21%
17Winston Castro111100+110.37%
18Sherry Maw111100+106.32%
19Yo VB222100+105.61%
20재훈 배111100+99.6%
21Brendan Kelly111100+99.2%
22Guido Villaseca111100+92.07%
23Suliman Aljuwaied111100+60.78%
24Gabriel Aliaj111100+29.92%
25Mahesh Narkhede111100+25.25%
26Charles Bonser111100+24.64%
27Hung Vuu111100+23.23%
28Jenny Wang111100+18.85%
29Zoe Bueno111100+13.53%
30zero mean111100+10.31%
31Liyang Wu22150+9.47%
32Yuri Aurich111100+8.42%
33Simon Chan111100+6.19%
34David Sykes111100+5.34%
35Daniel Barbosa111100+4.13%
36Fedor Palych111100+3.66%
37세호 정111100+2.85%
38Chan Sohn111100+2.36%
39sambasivarao byrapuneni111100+1.23%
40יבין דרור111100+1.14%
41Goh Lian Wee11000%
42WONSOK HUR11000%
43YoungJin Hong11000%
44Gary Yearwood1100-0.09%
45Alexander Karakashian1100-0.39%
46Marc Ho1100-0.8%
47martin vitrup1000-2.69%
48Eric Grenon1100-3.25%
49Srdjan Stanivuk1100-3.44%
50אוריאל רוטנברג1100-5.42%
Garis Panduan Komen

 

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Komen SOXS

Tulis pendapat anda tentang Direxion Daily Semiconductor Bear 3X Shares
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel