Wuhu Token Sciences Co Ltd (300088)

Matawang dalam CNY
6.07
-0.19(-3.04%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
98.51J3.98%615.68J
Pelabur Institusi Lain
400.37J16.16%2.50B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
1.98B79.86%12.36B
Jumlah
2.48B100.00%15.48B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Wuhu Tieyuan Investment Co., Ltd.10.96%271,497,7071,696,861
Xinjiang Runfeng Equity Investment Enterprise (Limited Partnership)5.04%124,886,588780,541
China Asset Management Co. Ltd.0.58%14,474,59890,466
GF Fund Management Co., Ltd.0.42%10,394,70964,967
Fullgoal Fund Management Co. Ltd.0.38%9,452,02459,075
Vanguard Capital Management, LLC0.30%7,379,67446,123
China Southern Asset Management Co., Ltd.0.27%6,566,91741,043
China Life Asset Management Company Limited0.25%6,150,00038,438
Huatai-PineBridge Fund Management Co., Ltd.0.24%5,984,76337,405
Guotai Asset Management Company Limited0.22%5,512,95734,456

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
ChinaAMC CSI 1000 ETF0.58%14,474,59890,466
Gf Fund Management Co Ltd- CSI 1000 ETF0.42%10,394,70964,967
China Southern CSI 1000 ETF Fund0.27%6,566,91741,043
HuaAn Qianyu Bond Launched Fund0.20%4,892,90030,581
Huatai-Pinebridge Fund Management Co., Ltd - A500 Fund0.17%4,285,80026,786
China Southern Asset Management Co. Ltd. - China Southern CSI A500 Index Enhanced Fund0.16%4,033,13225,207
Fullgoal Fund Management Co Ltd - Fullgoal CSI 1000 ETF0.16%3,863,32424,146
China Asset Management Co., Ltd.- Chinaamc Csi A500 Index Etf0.15%3,637,40022,734
Guotai Asset Management Co., Ltd. - CSI A500 Index ETF0.13%3,242,90020,268
E Fund Management Co. - Csi A500 ETF0.12%2,940,90018,381
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.