Weibo Corp (9898)

Matawang dalam HKD
49.08
+0.84(+1.74%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
22.41J9.12%1.13B
Pelabur Institusi Lain
184.48J75.09%9.30B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
38.78J15.79%1.95B
Jumlah
245.67J100.00%12.38B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
SINA Corporation35.75%87,822,0244,426,230
Alibaba Capital Partners27.63%67,883,0863,421,308
Acadian Asset Management LLC2.06%5,053,606254,702
Krane Funds Advisors, LLC1.43%3,522,391177,529
Vanguard Capital Management, LLC1.42%3,483,674175,577
Saba Capital Management, L.P.1.26%3,107,526156,619
Polunin Capital Partners Limited1.19%2,926,338147,487
Wellington Management Group LLP1.06%2,611,928131,641
Causeway Capital Management LLC0.94%2,317,577116,806
Fidelity International Ltd0.71%1,736,72687,531

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
KraneShares Trust - KraneShares CSI China Internet ETF0.74%1,829,58592,211
Nomura Investment Management Business Trust - Nomura Emerging Markets Fund0.59%1,450,00073,080
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF0.49%1,205,61960,763
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE Emerging Markets ETF0.48%1,168,56658,896
iShares, Inc. - iShares Core MSCI Emerging Markets ETF0.39%947,44947,751
Causeway Capital Management Trust - Causeway Emerging Markets Fund0.30%744,95237,546
Government Pension Fund Global0.30%736,57537,123
Invesco Exchange-Traded Fund Trust II - Invesco China Technology ETF0.27%674,58033,999
Saba Capital Income & Opportunities Fund0.27%652,18432,870
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0.26%643,16532,416
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.