Visional Inc (4194)

Matawang dalam JPY
9,824.00
+462.00(+4.93%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
13.02J32.15%127.89B
Pelabur Institusi Lain
6.42J15.85%63.03B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
21.05J52.00%206.84B
Jumlah
40.49J100.00%397.76B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Orbis Investment Management Limited8.72%3,531,20034,690,509
Capital Research and Management Company6.06%2,452,49524,093,311
Z Venture Capital Co., Ltd.4.25%1,721,40016,911,034
YJ2 Investment Partnership4.25%1,721,40016,911,034
FMR LLC3.69%1,494,79714,684,886
Nomura Asset Management Co., Ltd.2.71%1,096,30010,770,051
Vanguard Capital Management, LLC2.30%933,0009,165,792
IBG LLC1.51%612,5806,017,986
Grandeur Peak Global Advisors, LLC1.41%572,3015,622,285
BlackRock, Inc.1.41%569,9005,598,698

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
SMALLCAP World Fund, Inc.5.49%2,221,04621,819,556
Orbis SICAV - Japan Equity Fund5.29%2,141,80021,041,043
NEXT FUNDS TOPIX Exchange Traded Fund2.04%824,3008,097,923
Government Pension Fund Global1.03%416,0234,087,010
Listed Index Fund TOPIX0.95%383,8003,770,451
iFreeETF TOPIX (Yearly Dividend Type)0.89%362,2003,558,253
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF0.88%356,6353,503,582
Harris Associates Investment Trust - Oakmark International Small Cap Fund0.79%320,3003,146,627
Jupiter Japan Income Fund0.75%304,0002,986,496
Alma Capital Investment Funds - Alma Eikoh Japan Large Cap Equity Fund0.68%275,0002,701,600
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.