VF Corp BDR (VFCO34)

Matawang dalam BRL
36.16
0.00(0.00%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
145.50J37.01%5.26B
Pelabur Institusi Lain
224.28J57.05%8.11B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
23.36J5.94%844.68J
Jumlah
393.13J100.00%14.22B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
The PNC Financial Services Group, Inc.9.41%36,976,9201,337,085
BlackRock, Inc.7.79%30,624,3201,107,375
M&G Investment Management Limited6.57%25,834,522934,176
Dodge & Cox5.70%22,406,175810,207
Northern Trust Global Investments5.03%19,760,955714,556
Vanguard Capital Management, LLC4.84%19,030,844688,155
Vanguard Portfolio Management, LLC4.67%18,359,229663,870
AQR Capital Management, LLC3.09%12,134,908438,798
State Street Investment Management2.87%11,273,364407,645
FMR LLC2.64%10,384,563375,506

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF3.18%12,498,299451,938
iShares Trust - iShares Core S&P Mid-Cap ETF3.03%11,903,069430,415
Dodge & Cox Funds - Dodge & Cox Stock Fund2.83%11,138,400402,765
M&G (Lux) Investment Funds 1 - M&G (Lux) Global Dividend Fund2.38%9,340,676337,759
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Small-Cap ETF2.25%8,842,681319,751
American Century ETF Trust - Avantis U.S. Small Cap Value ETF1.80%7,088,525256,321
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Small-Cap Value ETF1.46%5,759,179208,252
Government Pension Fund Global1.44%5,665,893204,879
Vanguard Index Funds - Vanguard Extended Market ETF0.96%3,763,546136,090
Fidelity Puritan Trust - Fidelity Low-Priced Stock Fund0.75%2,947,879106,595
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.