Vesuvius PLC (VSVS)

Matawang dalam GBP
462.80
+5.80(+1.27%)
Data Masa Sebenar·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
120.66J49.01%558.42J
Pelabur Institusi Lain
203.79J50.99%943.16J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
0.000.00%0.00
Jumlah
324.46J100.00%1.5B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Cevian Capital AB23.25%57,249,896264,953
Cevian Capital II L.P.23.25%57,249,896264,953
Aberforth Partners LLP7.00%17,238,23779,779
Man Group Plc6.55%16,115,39074,582
BlackRock, Inc.5.05%12,443,27757,587
Perpetual Limited4.97%12,241,02656,651
Dimensional Fund Advisors LP4.69%11,552,21053,464
M&G Investment Management Limited4.62%11,378,30852,659
UBS Asset Management AG4.40%10,821,98450,084
J O Hambro Capital Management Limited4.07%10,023,31546,388

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Aberforth Smaller Companies Trust Plc3.98%9,807,82945,391
Man UK ICVC - Man GLG Undervalued Assets Fund3.59%8,850,33840,959
Man UK ICVC - Man GLG Income Fund2.87%7,060,36632,675
DFA Investment Dimensions Group Inc. - DFA International Small Cap Value Portfolio2.47%6,084,16328,158
J O Hambro Capital Management UK Umbrella Fund - JOHCM UK Equity Income Fund2.30%5,672,41926,252
Rathbone Income Fund1.42%3,500,00016,198
American Century Icav1.40%3,454,38415,987
The Henderson Smaller Companies Investment Trust plc1.33%3,269,35115,131
Schroder Unit Trusts Limited - Schroder Recovery Fund1.29%3,177,48714,705
American Century ETF Trust - Avantis International Small Cap Value ETF1.26%3,103,95214,365
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.