Vector Inc (6058)

Matawang dalam JPY
2,159.0
-6.0(-0.28%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
8.60J18.33%18.56B
Pelabur Institusi Lain
17.43J37.16%37.63B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
20.88J44.51%45.07B
Jumlah
46.9J100.00%101.27B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Freeway Co., Ltd.27.94%13,104,92728,293,537
Sumitomo Mitsui DS Asset Management Company, Limited5.08%2,380,6005,139,715
Baillie Gifford & Co.3.87%1,814,1003,916,642
Newton Investment Management Japan Ltd3.65%1,712,1003,696,424
Vanguard Capital Management, LLC2.29%1,073,8002,318,334
Nomura Asset Management Co., Ltd.1.88%880,0001,899,920
GMO Click Securities, Inc.1.26%592,7001,279,639
Dimensional Fund Advisors LP1.07%502,4101,084,703
Norway0.98%461,700996,810
Amova Asset Management Co., Ltd.0.98%460,400994,004

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Baillie Gifford Shin Nippon PLC2.74%1,285,2442,774,842
The Baillie Gifford Japan Trust PLC2.01%943,2982,036,580
NEXT FUNDS TOPIX Exchange Traded Fund1.81%848,9001,832,775
BNP PARIBAS FUNDS Japan Small Cap1.26%592,0001,278,128
Pendal Horizon Sustainable Australian Share Fund0.87%410,092885,389
Listed Index Fund TOPIX0.85%398,600860,577
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF0.84%395,189853,213
Baillie Gifford Overseas Growth Funds ICVC - Baillie Gifford Japanese Smaller Companies Fund0.81%379,500819,341
iFreeETF TOPIX (Yearly Dividend Type)0.80%375,800811,352
Vanguard Tax-Managed Funds - Vanguard FTSE Developed Markets ETF0.54%255,590551,819
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.