Value Partners Group Ltd (0806)

Matawang dalam HKD
1.71
-0.03(-1.73%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
67.79J3.71%117.61J
Pelabur Institusi Lain
366.08J20.04%635.15J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
1.39B76.25%2.42B
Jumlah
1.83B100.00%3.17B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
GF Fund Management Co., Ltd.20.04%366,000,000635,010
Vanguard Capital Management, LLC2.25%41,041,81071,208
Dimensional Fund Advisors LP0.52%9,565,41316,596
Border To Coast Pensions Partnership Limited0.20%3,647,0006,328
Marsh Investments US LLC0.16%2,928,0005,080
UBS Asset Management AG0.13%2,448,0004,247
Charles Schwab Investment Management, Inc.0.12%2,164,0533,755
Guinness Asset Management Limited0.10%1,771,0003,073
Bv Bayerische Vermögen GmbH0.09%1,722,0002,988
State Street Investment Management0.05%946,0001,641

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF0.83%15,210,25626,390
Vanguard Tax-Managed Funds - Vanguard FTSE Developed Markets ETF0.54%9,906,04417,187
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0.42%7,713,77413,383
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE All-World ex-US Small-Cap ETF0.23%4,123,4347,154
Border To Coast Pension Partnership - Emerging Markets Equity Fund0.20%3,647,0006,328
DFA Investment Dimensions Group Inc. - International Core Equity 2 Portfolio0.19%3,391,0005,883
Mercer Funds - Mercer Non-US Core Equity Fund0.16%2,928,0005,080
UBS (HK) Fund Series - China Opportunity Equity Fund0.13%2,402,0004,167
Schwab Strategic Trust - Schwab International Small-Cap Equity ETF0.12%2,164,0533,755
DFA Investment Trust Company - Asia Pacific Small Company Series0.12%2,129,0003,694
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.