UCB SA (UCB)

Matawang dalam EUR
269.50
-3.20(-1.17%)
Data Masa Sebenar·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
65.10J34.14%17.75B
Pelabur Institusi Lain
74.29J38.97%20.26B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
51.27J26.89%13.98B
Jumlah
190.66J100.00%51.99B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Financière de Tubize SA37.01%70,562,93519,242,512
FMR LLC7.58%14,459,7313,943,169
BlackRock, Inc.5.67%10,818,4582,950,193
Wellington Management Group LLP3.07%5,846,4541,594,328
Vanguard Capital Management, LLC2.58%4,927,0911,343,618
Norges Bank Investment Management1.47%2,810,800766,505
UBS Asset Management AG0.70%1,340,857365,652
Amundi Asset Management SAS0.67%1,277,130348,273
JP Morgan Asset Management0.66%1,251,752341,353
Polar Capital Holdings Plc0.61%1,168,134318,550

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Government Pension Fund Global1.47%2,810,800766,505
Vanguard Specialized Funds - Vanguard Health Care Fund1.30%2,482,070676,860
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF0.93%1,773,494483,632
Fidelity Contrafund - Fidelity Contrafund0.80%1,527,890416,656
Fidelity Hastings Street Trust - Fidelity Series Large Cap Stock Fund0.63%1,208,790329,637
Fidelity Rutland Square Trust II - Strategic Advisers Fidelity International Fund0.62%1,191,214324,844
Vanguard Tax-Managed Funds - Vanguard FTSE Developed Markets ETF0.61%1,170,470319,187
Fidelity Rutland Square Trust II - Strategic Advisers Fidelity U.S. Total Stock Fund0.57%1,091,417297,629
iShares Trust - iShares Core MSCI EAFE ETF0.49%926,654252,699
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0.47%899,674245,341
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.