Uber Technologies Inc DRC (UBERm)

Matawang dalam ARS
54,150.00
+25.00(+0.05%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
825.65J40.42%44.69T
Pelabur Institusi Lain
886.78J43.42%48.00T
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
330.12J16.16%17.87T
Jumlah
2.04B100.00%110.55T

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Capital Research and Management Company7.21%147,346,6567,975,137,756
BlackRock, Inc.7.15%145,969,7687,900,613,693
Vanguard Capital Management, LLC7.07%144,336,6727,812,222,372
State Street Investment Management4.39%89,691,4114,854,547,620
Public Investment Fund3.57%72,840,5413,942,494,282
Geode Capital Management, LLC2.24%45,812,6522,479,609,790
UBS Asset Management AG1.72%35,088,1891,899,148,230
Vanguard Portfolio Management, LLC1.69%34,448,0911,864,502,925
Pershing Square Capital Management, L.P.1.68%34,326,2001,857,905,575
Morgan Stanley Investment Management Inc.1.53%31,199,6541,688,681,273

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF3.02%61,598,4903,334,018,271
Vanguard Index Funds - Vanguard S&P 500 ETF2.63%53,645,2462,903,548,940
The Growth Fund of America2.49%50,790,0642,749,012,214
The Investment Company of America2.34%47,746,8582,584,298,689
Government Pension Fund Global1.34%27,364,9071,481,125,591
iShares Trust - iShares Core S&P 500 ETF1.33%27,216,6271,473,099,936
Fidelity Concord Street Trust - Fidelity 500 Index Fund1.29%26,322,4211,424,701,037
State Street SPDR S&P 500 ETF Trust1.24%25,271,6511,367,828,110
AMCAP Fund1.06%21,721,2871,175,664,659
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Value ETF0.90%18,481,4811,000,310,159
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.