TWFG Inc (TWFG)

Matawang dalam USD
25.44
+0.07(+0.28%)
Data Masa Sebenar·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
2.98J23.14%75.60J
Pelabur Institusi Lain
7.62J59.12%193.20J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
2.28J17.74%57.97J
Jumlah
12.88J100.00%326.77J

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Baron Capital Group, Inc.8.81%1,135,09128,797
T. Rowe Price Group, Inc.6.20%798,74420,264
Franklin Templeton Inc.6.07%781,91219,837
GHC Woodlands Holdings LLC5.94%765,58719,423
Griffin Highline Capital LLC5.19%668,39816,957
Giverny Capital Inc.5.07%652,45216,553
Vanguard Capital Management, LLC4.44%571,79814,507
Central Securities Corporation3.88%500,00012,685
Marshall Wace LLP3.17%408,73210,370
Two Sigma Investments, LP2.89%372,3659,447

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Baron Investment Funds Trust - Baron Discovery Fund7.26%935,00023,721
T. Rowe Price Small-Cap Value Fund, Inc.3.39%436,51411,074
Franklin Value Investors Trust - Franklin Small Cap Value Fund2.53%326,2618,277
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF2.49%320,6528,135
Franklin Templeton Variable Insurance Products Trust - Franklin Small Cap Value VIP Fund1.82%234,7285,955
Vanguard Index Funds - Vanguard Extended Market ETF1.22%157,4953,996
Vanguard Fiduciary Trust Co. Institutional Extended Market Index Trust Fund0.57%73,2661,859
Fidelity Concord Street Trust - Fidelity Extended Market Index Fund0.51%65,5921,664
Victory Portfolios - Victory RS Partners Fund0.48%62,3001,581
SunAmerica Series Trust - SA Franklin Small Company Value Portfolio0.43%55,0151,396
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.