TVB Ltd (0511)

Matawang dalam HKD
1.95
+0.01(+0.52%)
Data Tertunda·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
18.52J3.97%36.31J
Pelabur Institusi Lain
158.38J33.92%310.42J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
290.06J62.12%568.52J
Jumlah
466.96J100.00%915.25J

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Young Lion Holdings Limited25.02%116,817,527228,962
Silchester International Investors LLP4.91%22,916,70044,917
Silchester International Investors International Value Equity Trust3.99%18,644,40036,543
Vanguard Capital Management, LLC2.76%12,872,98025,231
Dimensional Fund Advisors LP1.16%5,411,72910,607
Vanguard Global Advisers, LLC0.03%116,800229
GAMCO Investors, Inc.0.02%75,000147
American Century Investment Management Inc0.01%42,90084
Vanguard Asset Management, Limited0.00%4,7009

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1.04%4,847,1999,501
Vanguard Tax-Managed Funds - Vanguard FTSE Developed Markets ETF0.70%3,254,9056,380
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0.48%2,250,0074,410
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE All-World ex-US Small-Cap ETF0.25%1,169,2002,292
DFA Investment Dimensions Group Inc. - International Core Equity 2 Portfolio0.22%1,022,4002,004
DFA Investment Dimensions Group Inc. - DFA International Small Cap Value Portfolio0.19%875,4001,716
DFA Investment Trust Company - Asia Pacific Small Company Series0.14%664,9001,303
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard Total World Stock ETF0.12%574,8001,127
Dimensional ETF Trust - Dimensional International Core Equity 2 ETF0.11%507,700995
Dimensional ETF Trust - Dimensional International Small Cap ETF0.09%419,000821
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.