Torpol (TOR)

Matawang dalam PLN
68.50
+0.40(+0.59%)
Data Tertunda·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
5.27J22.96%354.41J
Pelabur Institusi Lain
12.60J54.84%846.57J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
5.10J22.20%342.60J
Jumlah
22.97J100.00%1.54B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
CENTRALNY PORT KOMUNIKACYJNY Sp. z o.o.38.00%8,728,600586,562
Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.9.87%2,266,962152,340
PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA8.79%2,019,209135,691
Franklin Templeton Inc.8.70%1,997,740134,248
Norges Bank Investment Management2.60%596,83540,107
ING Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.2.15%493,66433,174
Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU SA1.67%383,72125,786
Millennium TFI S.A.0.83%191,57012,874
AXA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA0.66%152,25510,232
Goldman Sachs Asset Management, L.P.0.66%151,68710,193

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
ING Otwarty Fundusz Emerytalny7.37%1,692,865113,761
Government Pension Fund Global2.60%596,83540,107
Pko Akcji Polskich1.45%332,51022,345
PZU FIO Akcji Krakowiak0.99%227,02415,256
PKO Akcji Malych i Srednich FIO0.81%185,76012,483
Goldman Sachs Subfundusz Akcji0.66%151,68710,193
PKO Emerytura Sfio Subfundusz PKO Emerytura 20450.59%135,9869,138
Goldman Sachs Subfundusz Srednich i Malych Spolek0.54%125,0468,403
PKO Emerytura SFIO Subfundusz PKO Emerytura 20500.51%117,8847,922
PKO Emerytura SFIO Subfundusz PKO Emerytura 20350.44%100,3776,745
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.