Token Corp (1766)

Matawang dalam JPY
12,410.0
-120.0(-0.96%)
Data Tertunda·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
1.09J9.83%14.45B
Pelabur Institusi Lain
3.38J30.47%44.78B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
6.63J59.70%87.74B
Jumlah
11.1J100.00%146.98B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Hikari Tsushin, Inc.28.25%3,135,70041,516,668
Nomura Asset Management Co., Ltd.1.72%191,3002,532,812
Vanguard Capital Management, LLC1.70%189,1662,504,558
Sumitomo Mitsui Financial Group, Inc.1.63%180,9002,395,116
BlackRock, Inc.0.89%98,8021,308,138
Dimensional Fund Advisors LP0.80%88,6811,174,136
Amova Asset Management Co., Ltd.0.79%87,2001,154,528
Daiwa Asset Management Co., Ltd.0.77%85,3001,129,372
Transamerica Asset Management, Inc.0.60%66,051874,515
SIL Investment Limited Partnership0.41%45,500602,420

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
NEXT FUNDS TOPIX Exchange Traded Fund1.65%182,8002,420,272
Listed Index Fund TOPIX0.77%85,4001,130,696
iFreeETF TOPIX (Yearly Dividend Type)0.73%80,9001,071,116
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF0.67%73,915978,635
Transamerica Funds - Transamerica International Small Cap Value0.60%66,051874,515
iShares Trust - iShares Core MSCI EAFE ETF0.47%52,210691,260
Vanguard Tax-Managed Funds - Vanguard FTSE Developed Markets ETF0.41%45,856607,133
DFA Investment Trust Company - Japanese Small Company Series0.35%39,050517,022
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0.30%33,723446,493
Government Pension Fund Global0.27%29,862395,373
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.