TKC Corp (9746)

Matawang dalam JPY
4,295.0
+50.0(+1.18%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
7.16J14.84%30.73B
Pelabur Institusi Lain
22.05J45.73%94.68B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
19.01J39.43%81.65B
Jumlah
48.21J100.00%207.07B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Iizuka Takeshi Scholarship Foundation15.59%7,517,00032,285,515
T&D Asset Management Co. Ltd.9.95%4,796,40020,600,538
Sozeishiryokan6.42%3,093,00013,284,435
TKC Corporation, Employee Shareholding Association6.31%3,040,20013,057,659
Vanguard Capital Management, LLC2.80%1,352,2985,808,120
Tokio Marine Asset Management Co., Ltd.2.21%1,066,2004,579,329
Nomura Asset Management Co., Ltd.2.19%1,055,2004,532,084
Sompo Asset Management Co., Ltd.1.99%957,2004,111,174
Mitsubishi UFJ Asset Management Co., Ltd.1.98%956,5004,108,168
Invesco Ltd.1.96%947,2184,068,301

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
NEXT FUNDS TOPIX Exchange Traded Fund2.09%1,006,7004,323,777
Invesco International Small-Mid Company Fund1.39%668,7182,872,144
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1.03%496,6012,132,901
Listed Index Fund TOPIX0.98%472,3002,028,529
iFreeETF TOPIX (Yearly Dividend Type)0.92%445,6001,913,852
Government Pension Fund Global0.80%383,5941,647,536
Vanguard Tax-Managed Funds - Vanguard FTSE Developed Markets ETF0.68%326,8121,403,658
Invesco Global Opportunities Fund0.57%275,7001,184,132
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0.52%250,5311,076,031
Neuberger Berman Investment Funds PLC - Neuberger Berman Japan Equity Engagement Fund0.50%240,0001,030,800
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.