Thales (TCFP)

Matawang dalam EUR
231.00
+0.90(+0.39%)
Data Masa Sebenar·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
39.08J19.02%9.07B
Pelabur Institusi Lain
118.62J57.73%27.52B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
47.76J23.24%11.08B
Jumlah
205.46J100.00%47.67B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
TSA Société Anonyme26.67%54,786,65412,710,504
Groupe Industriel Marcel Dassault26.65%54,750,00012,702,000
BlackRock, Inc.4.34%8,917,7442,068,917
Thales, ESOP3.00%6,164,2891,430,115
Vanguard Capital Management, LLC1.71%3,518,609816,317
GWL Investment Management Ltd.1.34%2,758,106639,881
Amundi Asset Management SAS1.00%2,051,761476,009
Van Eck Associates Corporation0.97%1,989,847461,645
Norges Bank Investment Management0.79%1,613,103374,240
GQG Partners LLC0.59%1,219,923283,022

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Wisdomtree Issuer Icav - Wisdomtree Europe Defence Ucits ETF1.33%2,741,986636,141
Vaneck Ucits Etfs Plc - Vaneck Defense Ucits Etf0.93%1,901,646441,182
Government Pension Fund Global0.79%1,613,103374,240
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF0.64%1,323,832307,129
Goldman Sachs Trust II - Goldman Sachs GQG Partners International Opportunities Fund0.58%1,198,209277,984
First Trust Exchange-Traded Fund II - First Trust NASDAQ Cybersecurity ETF0.58%1,196,897277,680
Global X Funds - Global X Defense Tech ETF0.45%924,977214,595
Vanguard Tax-Managed Funds - Vanguard FTSE Developed Markets ETF0.43%881,882204,597
SJP Global Quality unit trust0.40%824,530191,291
iShares Trust - iShares Core MSCI EAFE ETF0.34%696,284161,538
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.