Teleperformance SE (TEPRF)

Matawang dalam EUR
71.56
-0.24(-0.33%)
Data Masa Sebenar·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
31.64J54.42%2.27B
Pelabur Institusi Lain
13.75J23.66%987.59J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
12.74J21.92%914.96J
Jumlah
58.13J100.00%4.17B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Fidelity International Ltd10.32%5,998,500430,692
Pzena Investment Management, Inc.9.46%5,500,000394,900
Norges Bank Investment Management5.12%2,978,730213,873
Morgan Stanley5.02%2,919,420209,614
The Goldman Sachs Group, Inc.4.47%2,599,940186,676
Bertelsmann SE & Co. KGaA3.96%2,304,238165,444
Saham Group SA3.96%2,304,054165,431
Vanguard Capital Management, LLC3.40%1,977,980142,019
State Street Investment Management3.34%1,939,739139,273
SEI Investments Company2.47%1,437,765103,232

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Fidelity Funds - Global Technology Fund5.31%3,088,425221,749
Government Pension Fund Global3.33%1,937,480139,111
State Street SPDR S&P Euro Dividend Aristocrats UCITS ETF2.23%1,294,35492,935
iShares Trust - iShares International Select Dividend ETF2.08%1,209,17786,819
iShares STOXX Europe Select Dividend 30 UCITS ETF (DE)1.90%1,107,33479,507
Bridge Builder Trust - Bridge Builder International Equity Fund1.66%967,20169,445
SEI Institutional Investments Trust - World Equity Ex-US Fund1.65%957,99468,784
DWS Invest ESG European Small/Mid Cap1.50%874,66162,801
Fidelity Canadian Large Cap Fund1.44%840,00060,312
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1.23%715,84451,398
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.