Telecom Argentina (TECO2m)

Matawang dalam ARS
4,235.00
+87.50(+2.11%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
17.92J0.83%75.91B
Pelabur Institusi Lain
1.58B73.31%6.69T
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
556.87J25.86%2.36T
Jumlah
2.15B100.00%9.12T

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Fintech Telecom, LLC30.97%667,017,1602,824,817,673
Cablevisión Holding S.A.28.16%606,478,5442,568,436,634
Argentine Social Security Administration11.42%246,018,8391,041,889,783
SPX Equities Gestao De Recursos Ltda.0.54%11,602,05549,134,703
Mirae Asset Global Investments Co., Ltd.0.47%10,192,44543,165,005
RWC Partners Limited0.30%6,416,70527,174,746
Capital Wealth Planning, LLC0.22%4,737,50020,063,313
Artemis Investment Management LLP0.22%4,654,46019,711,638
Fundamenta Capital S.A.0.16%3,489,34514,777,376
Wexford Capital LP0.15%3,325,26514,082,497

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Global X Funds - Global X MSCI Argentina ETF0.42%9,080,75538,456,997
RWC Funds - RWC Next Generation Emerging Markets Equity Fund0.23%5,029,85021,301,415
Global Macro Capital Opportunities Portfolio0.09%2,004,8958,490,730
PTR - Diversified Alpha Fund0.02%457,5701,937,809
Lumyna-Marshall Wace UCITS SICAV - Lumyna-MW Tops UCITS Fund0.02%384,0651,626,515
Rps Long Bias Argentina Fundo De Investimento Financeiro Em Acoes0.02%337,2001,428,042
Gemcap Investment Funds Ireland PLC - Ayres Latin America Opportunities Fund0.01%166,000703,010
Calvert World Values Fund Inc. - Calvert Emerging Markets Advancement Fund0.00%106,000448,910
The Gabelli Equity Trust Inc.0.00%105,000444,675
Eaton Vance Series Trust II - Parametric Tax-Managed Emerging Markets Fund0.00%88,000372,680
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.