Techprecision Corp (TPCS)

Matawang dalam USD
5.2500
+0.0300(+0.57%)
Ditutup·
5.25000.0000(0.00%)
·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
491.09K4.86%2.58J
Pelabur Institusi Lain
1.93J19.09%10.12J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
7.68J76.05%40.33J
Jumlah
10.1J100.00%53.03J

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Wynnefield Capital, Inc.4.29%433,6052,276
Vanguard Capital Management, LLC3.33%335,9681,764
ARS Investment Partners, LLC3.10%313,4431,646
MAZ Partners LP2.98%300,9021,580
MAZ Capital Advisors, LLC2.98%300,9021,580
Potomac Capital Management Inc.2.77%279,3961,467
Geode Capital Management, LLC0.96%97,289511
Commons Capital, LLC0.69%69,413364
BlackRock, Inc.0.48%48,985257
State Street Investment Management0.47%47,400249

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF1.91%192,9001,013
Vanguard Index Funds - Vanguard Extended Market ETF1.12%112,993593
Fidelity Concord Street Trust - Fidelity Extended Market Index Fund0.47%47,608250
Vanguard Fiduciary Trust Co. Institutional Extended Market Index Trust Fund0.46%46,047242
iShares Trust - iShares Micro-Cap ETF0.26%26,543139
Fidelity Concord Street Trust - Fidelity Total Market Index Fund0.16%16,11885
Fidelity Concord Street Trust - Fidelity Series Total Market Index Fund0.14%13,76672
Vanguard Fiduciary Trust Company - Institutional Total Stock Market Index Trust Fund0.07%7,49139
DFA Investment Dimensions Group Inc. - U.S. Vector Equity Portfolio0.04%3,59619
Lincoln Variable Insurance Products Trust - LVIP Dimensional U.S. Core Equity 2 Fund0.03%3,40818
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.