TeamViewer AG (TMV)

Matawang dalam EUR
7.31
-0.06(-0.81%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
44.74J28.35%327.03J
Pelabur Institusi Lain
21.71J13.76%158.68J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
91.35J57.89%667.77J
Jumlah
157.79J100.00%1.15B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vanguard Capital Management, LLC3.97%6,270,14845,835
BlackRock, Inc.3.95%6,228,31545,529
Harris Associates L.P.3.28%5,182,37737,883
Norges Bank Investment Management3.23%5,100,50637,285
Tigerluxone S.à R.L.3.19%5,031,62236,781
Columbia Management Investment Advisers, LLC3.11%4,913,34035,917
Ministry of Finance (Norway)2.63%4,157,06930,388
UBS Asset Management AG2.52%3,975,11729,058
Union Asset Management Holding AG1.78%2,806,07120,512
The Goldman Sachs Group, Inc.1.27%2,003,18414,643

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Harris Associates Investment Trust - Oakmark International Small Cap Fund2.18%3,433,11625,096
UniDeutschland XS1.77%2,800,00020,468
Government Pension Fund Global1.66%2,615,21619,117
iShares Trust - iShares Cybersecurity and Tech ETF1.54%2,433,19817,787
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1.43%2,251,93716,462
Huber Portfolio SICAV - Huber Portfolio1.14%1,800,00013,158
Vanguard Tax-Managed Funds - Vanguard FTSE Developed Markets ETF0.97%1,525,56411,152
iShares Trust - iShares Core MSCI EAFE ETF0.77%1,209,8158,844
Columbia Funds Series Trust II - Columbia Seligman Global Technology Fund0.74%1,168,7558,544
Invesco Markets II PLC - Invesco MDAX UCITS ETF0.74%1,166,7308,529
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.