Taimide Tech Inc (3645)

Matawang dalam TWD
69.70
-2.90(-3.99%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
2.99J2.18%208.17J
Pelabur Institusi Lain
23.01J16.82%1.60B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
110.76J80.99%7.72B
Jumlah
136.75J100.00%9.53B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Arakawa Chemical Industries, Ltd.2.90%3,969,001276,639
Mitsubishi UFJ Morgan Stanley Securities Co., Ltd.2.78%3,805,000265,209
Fengrong Industrial Co., Ltd.2.49%3,400,959237,047
Core Pacific-Yamaichi International H.K. Limited1.82%2,489,944173,549
Dimensional Fund Advisors LP1.55%2,113,648147,321
Hsin Mu Energy Co., Ltd.1.46%2,000,380139,426
UBS Asset Management AG1.46%1,996,379139,148
Taimerica Technology Inc.1.33%1,814,970126,503
Chan Fun Investment Co., Ltd.1.32%1,800,000125,460
JPMorgan Chase & Co.1.26%1,728,943120,507

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
DFA Investment Dimensions Group Inc. - Emerging Markets Core Equity 2 Portfolio0.47%644,94044,952
SPDR Index Shares Funds - State Street SPDR Portfolio Emerging Markets ETF0.31%428,95029,898
DFA Investment Trust Company - Emerging Markets Small Cap Series0.23%316,26222,043
American Century ETF Trust - Avantis Emerging Markets Equity ETF0.21%283,00019,725
Dimensional Emerging Markets Value Fund0.20%272,00018,958
Dimensional ETF Trust - Dimensional Emerging Markets Core Equity 2 ETF0.17%238,00016,589
SPDR Index Shares Funds - State Street SPDR S&P Emerging Markets Small Cap ETF0.07%97,0006,761
Dimensional ETF Trust - Dimensional Emerging Core Equity Market ETF0.07%90,0006,273
Dimensional ETF Trust - Dimensional World ex U.S. Core Equity 2 ETF0.06%81,2525,663
Dimensional ETF Trust - Dimensional Emerging Markets Value ETF0.05%63,0004,391
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.