Systems Ltd (SYSE)

Matawang dalam PKR
118.37
+2.41(+2.08%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
213.10J14.46%25.22B
Pelabur Institusi Lain
309.44J21.00%36.63B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
950.86J64.54%112.55B
Jumlah
1.47B100.00%174.41B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Tundra Fonder AB4.37%64,321,1057,613,689
Conifer Management, LLC3.78%55,655,6856,587,963
Al Meezan Investment Management Ltd.2.44%36,008,2374,262,295
Greyhound Asia Fund Ltd2.25%33,124,4703,920,944
Greyhound Capital, Inc.2.25%33,124,4703,920,944
Evli Fund Management Company Ltd.2.04%30,000,0003,551,100
B.R.R. Guardian Modaraba1.72%25,310,3602,995,987
Acacia Partners, LP1.39%20,444,8202,420,053
Acacia Conservation Fund LP1.08%15,901,6851,882,282
Acacia Institutional Partners, LP1.08%15,901,6851,882,282

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Tundra Sustainable Frontier Fund2.92%43,060,3605,097,055
Evli Emerging Frontier2.04%30,000,0003,551,100
Meezan Islamic Fund1.51%22,292,7582,638,794
Coeli SICAV I - Frontier Markets Fund0.86%12,625,9501,494,534
Atlas Stock Market Fund0.47%6,967,129824,699
Al Meezan Mutual Fund0.46%6,802,490805,211
Lucky Islamic STOCK Fund0.39%5,708,678675,736
MCB Pakistan Stock Market Fund0.37%5,434,500643,282
NBP Stock Fund0.35%5,142,560608,725
Atlas Islamic Stock Fund0.32%4,749,503562,199
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.