Sysmex Corporation (6869)

Matawang dalam JPY
1,855.0
-27.0(-1.43%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
174.73J28.87%324.13B
Pelabur Institusi Lain
142.37J23.52%264.09B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
288.11J47.60%534.44B
Jumlah
605.21J100.00%1.12T

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Nakatani Foundation6.39%38,692,00071,773,660
Kobe Yamabuki Zaidan, General Foundation5.95%36,000,00066,780,000
Nakatani Kosan, Ltd.5.67%34,341,40063,703,297
BlackRock, Inc.5.06%30,615,28456,791,352
Nomura Asset Management Co., Ltd.3.27%19,776,20036,684,851
Vanguard Capital Management, LLC2.85%17,229,31031,960,370
Rusoru K.K.2.35%14,250,00026,433,750
Eastspring Investments (Singapore) Limited1.60%9,684,10017,964,006
Harding Loevner LP1.49%8,997,31516,690,019
Daiwa Asset Management Co., Ltd.1.45%8,782,40016,291,352

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
NEXT FUNDS TOPIX Exchange Traded Fund2.59%15,662,30029,053,567
Harding, Loevner Funds, Inc. - International Equity Portfolio1.46%8,846,12116,409,554
Eastspring Investments - Japan Dynamic Fund1.46%8,807,10016,337,171
The Hartford Mutual Funds, Inc. - The Hartford International Value Fund1.37%8,295,61015,388,357
Government Pension Fund Global1.28%7,751,95914,379,884
Listed Index Fund TOPIX1.21%7,292,90013,528,330
iFreeETF TOPIX (Yearly Dividend Type)1.14%6,882,00012,766,110
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1.10%6,665,21012,363,965
Vanguard Tax-Managed Funds - Vanguard FTSE Developed Markets ETF0.74%4,464,8708,282,334
iShares Trust - iShares Core MSCI EAFE ETF0.58%3,515,4006,521,067
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.