Sysgration Ltd (5309)

Matawang dalam TWD
63.50
-6.00(-8.63%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
799.12K0.35%50.74J
Pelabur Institusi Lain
33.40J14.56%2.12B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
195.27J85.10%12.40B
Jumlah
229.47J100.00%14.57B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Pegatron Corporation9.59%22,000,0001,397,000
Pao Te Feng Assets Management Co., Ltd1.39%3,200,000203,200
Mizuho Financial Group, Inc.0.95%2,178,000138,303
Berkeley Capital Securities, L.L.C.0.83%1,903,000120,841
Xuan Ze Investment Co., Ltd.0.70%1,600,000101,600
Chinatrust Venture Capital Corporation0.61%1,400,00088,900
Merrill Lynch, Pierce, Fenner & Smith Incorporated0.49%1,121,66071,225
Dimensional Fund Advisors LP0.28%644,36240,917
State Street Investment Management0.06%143,7609,129
American Century Investment Management Inc0.00%11,000699

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Dimensional ETF Trust - Dimensional Emerging Core Equity Market ETF0.07%155,6179,882
SPDR Index Shares Funds - State Street SPDR S&P Emerging Markets Small Cap ETF0.06%143,7609,129
DFA Investment Trust Company - Emerging Markets Small Cap Series0.06%142,0009,017
Dimensional ETF Trust - Dimensional World ex U.S. Core Equity 2 ETF0.05%126,0008,001
Dimensional ETF Trust - Dimensional Emerging Markets Core Equity 2 ETF0.05%113,0007,176
DFA Investment Dimensions Group Inc. - Emerging Markets ex China Core Equity Portfolio0.01%33,0002,096
Dfa Australia Limited - Dimensional Emerging Markets Sustainability Trust Fund0.01%22,0001,397
Dimensional ETF Trust - Dimensional Emerging Markets Sustainability Core 1 ETF0.01%18,0001,143
DFA Investment Dimensions Group Inc. - Emerging Markets Social Core Equity Portfolio0.01%13,000826
Dimensional ETF Trust - Dimensional Emerging Markets ex China Core Equity ETF0.01%12,000762
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.