Super Group Ltd (SPGJ)

Matawang dalam ZAR
1,700
+19(+1.13%)
Data Tertunda·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
108.40J32.09%1.83B
Pelabur Institusi Lain
242.54J67.91%4.10B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
0.000.00%0.00
Jumlah
350.94J100.00%5.93B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Public Investment Corporation Limited25.35%85,622,2001,447,871
Allan Gray Proprietary Ltd.18.63%62,910,5541,063,817
South Africa Government Employee Pension Fund18.35%61,963,9551,047,810
PSG Fund Management10.16%34,302,287580,052
Aylett & Co. (Pty) Ltd.7.61%25,692,502434,460
Mazi Asset Management (Pty) Ltd5.34%18,041,572305,083
Vanguard Capital Management, LLC4.07%13,757,609232,641
Aeon Investment Management (Pty) Ltd.3.98%13,442,977227,321
Dimensional Fund Advisors LP1.94%6,567,490111,056
Old Mutual Customised Solutions (Pty) Limited1.76%5,946,783100,560

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Allan Gray Balanced Fund6.41%21,650,649366,112
Allan Gray Equity Fund2.95%9,972,929168,642
Aylett Equity Prescient Fund2.70%9,122,223154,257
Aylett Balanced Prescient Fund2.26%7,643,119129,245
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1.41%4,746,07780,256
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE Emerging Markets ETF1.35%4,560,38977,116
Nedgroup Investments Bravata Worldwide Flexible Fund1.14%3,851,50965,129
WisdomTree Trust - WisdomTree Emerging Markets High Dividend Fund1.08%3,635,34161,474
Old Mutual Albaraka Balanced Fund0.99%3,357,05856,768
Prescient Global Funds ICAV - Aylett Global Equity Fund0.79%2,657,92244,945
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.