Strattec Security Corporation (STRT)

Matawang dalam USD
60.47
+0.56(+0.93%)
Ditutup·
60.470.00(0.00%)
·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
1.99J50.01%119.40J
Pelabur Institusi Lain
1.75J43.87%104.74J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
243.64K6.11%14.60J
Jumlah
3.99J100.00%238.74J

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
GAMCO Investors, Inc.19.20%765,27945,848
BlackRock, Inc.8.15%324,90919,465
AllianceBernstein L.P.6.98%278,14416,664
Dimensional Fund Advisors LP6.37%253,73315,201
Vanguard Capital Management, LLC5.02%200,10811,988
American Century Investment Management Inc4.16%165,6489,924
Jacobs Levy Equity Management Inc2.83%112,7236,753
Geode Capital Management, LLC2.74%109,3246,550
Bridgeway Capital Management, LLC2.73%108,7166,513
Millennium Management LLC2.64%105,3206,310

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Gabelli Equity Series Funds, Inc. - The Gabelli Small Cap Growth Fund5.67%226,00013,540
EQ Advisors Trust - 1290 VT GAMCO Small Company Value Portfolio5.58%222,30013,318
American Century ETF Trust - Avantis U.S. Small Cap Value ETF4.00%159,3659,548
iShares Trust - iShares Russell 2000 ETF3.16%125,7577,534
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF3.00%119,5677,163
DFA Investment Dimensions Group Inc. - U.S. Small Cap Value Portfolio1.39%55,5403,327
AB Cap Fund, Inc. - AB Small Cap Value Portfolio1.31%52,3703,137
Vanguard Index Funds - Vanguard Extended Market ETF1.21%48,2192,889
iShares Trust - iShares Russell 2000 Value ETF1.17%46,7752,802
Fidelity Salem Street Trust - Fidelity Small Cap Index Fund1.14%45,2682,712
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.