Stantec Inc (STN)

Matawang dalam CAD
98.37
+2.82(+2.95%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
43.76J38.93%4.18B
Pelabur Institusi Lain
34.42J30.62%3.29B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
34.22J30.45%3.27B
Jumlah
112.4J100.00%10.74B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
1832 Asset Management L.P.4.00%4,494,177429,419
Vanguard Capital Management, LLC3.88%4,362,037416,793
BMO Asset Management Corp.3.64%4,095,186391,295
AllianceBernstein L.P.2.95%3,315,525316,798
Fiera Capital Corporation2.31%2,601,689248,591
FMR LLC1.85%2,084,397199,164
Pictet Asset Management Limited1.73%1,940,375185,403
RBC Global Asset Management Inc.1.67%1,881,781179,804
Numeric Investors LLC1.55%1,740,204166,276
The Toronto-Dominion Bank1.42%1,597,130152,606

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1.51%1,693,567161,820
Bernstein Fund, Inc. - International Strategic Equities Portfolio1.17%1,315,670125,712
Government Pension Fund Global1.16%1,298,664124,087
Fidelity Funds - Fidelity Canadian Growth Company Fund1.09%1,221,300116,695
Vanguard Tax-Managed Funds - Vanguard FTSE Developed Markets ETF1.00%1,118,869106,908
Friends Provident International - Pictet Global Environmental Opportunities0.91%1,021,73197,626
Pictet - Water0.88%992,70994,853
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0.76%851,07581,320
AB Sicav I - Low Volatility Equity Portfolio0.73%824,31978,764
iShares Core S&P/TSX Capped Composite Index ETF0.69%778,97174,431
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.