SkyWorld Development Bhd (SKYW)

Matawang dalam MYR
0.34
-0.03(-6.85%)
Data Tertunda·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
63.95J6.25%23.66J
Pelabur Institusi Lain
54.18J5.29%20.05J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
905.86J88.46%335.17J
Jumlah
1.02B100.00%378.87J

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Eastspring Investments (Singapore) Limited2.91%29,775,10011,017
Employees Provident Fund of Malaysia2.14%21,863,1008,089
Lembaga Tabung Angkatan Tentera1.97%20,164,6007,461
Norges Bank Investment Management1.94%19,816,9007,332
Kumpulan Wang Persaraan0.98%9,992,3003,697
Majlis Amanah Rakyat0.59%6,000,0002,220
PHEIM Asset Management Sdn Bhd0.51%5,176,5001,915
BOS Wealth Management Malaysia Bhd.0.29%2,943,7001,089
AmIslamic Funds Management Sdn Bhd0.12%1,193,100441
Kenanga Investors Bhd.0.05%491,600182

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Eastspring Investments Small-cap Fund2.55%26,083,8009,651
Government Pension Fund Global2.02%20,678,4577,651
Pheim Master Trust - Dana Makmur Pheim0.51%5,176,5001,915
Eastspring Investments MY Focus Fund0.36%3,691,3001,366
Hong Leong Dana Maa'rof0.35%3,553,0001,315
Phillip Pearl Fund0.18%1,837,500680
AmInvest Islamic Master - AmIttikal0.12%1,193,100441
Kenanga OneAnswer Investment Funds - Kenanga Ekuiti Islam Fund0.05%491,600182
Russell Investment Company plc - Acadian Emerging Markets Equity UCITS II0.04%409,000151
Phillip Recovery Fund0.03%300,000111
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.