Skellerup Holdings Ltd (SKL)

Matawang dalam NZD
7.680
+0.080(+1.05%)
Data Tertunda·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
8.05J4.11%61.20J
Pelabur Institusi Lain
47.45J24.20%360.60J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
140.57J71.69%1.07B
Jumlah
196.07J100.00%1.49B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Forsyth Barr Investment Management Limited11.54%22,622,288171,929
JBWere (NZ) Limited5.00%9,798,02774,465
Accident Compensation Corporation3.54%6,933,03852,691
H&G Limited3.06%6,000,00045,600
Dimensional Fund Advisors LP1.49%2,927,55422,249
Smartshares Ltd.1.39%2,733,26020,773
Harbour Asset Management Limited0.99%1,948,46514,808
Bank of New Zealand0.31%617,3344,692
FMR LLC0.17%328,2002,494
Fidelity Global Micro-Cap Fund0.17%325,0002,470

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Smartshares NZ Top 50 ETF0.67%1,315,80110,000
DFA Investment Trust Company - Asia Pacific Small Company Series0.41%795,6566,047
DFA Investment Dimensions Group Inc. - International Core Equity 2 Portfolio0.38%738,1435,610
Pendal Horizon Sustainable Australian Share Fund0.30%593,2954,509
Smartshares NZ Mid Cap ETF0.30%582,1404,424
Smartshares NZ Dividend ETF0.28%540,0974,105
iShares Trust - iShares MSCI New Zealand ETF0.16%314,8702,393
Smartshares Exchange Traded Funds - Smartshares S and P / Nzx 50 Etf0.15%295,2222,244
Harbour Income Fund0.14%270,6732,057
Forsyth Barr New Zealand Equities Fund0.13%256,6271,950
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.