SISB PCL (SISB)

Matawang dalam THB
8.65
+0.10(+1.17%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
23.88J2.54%204.16J
Pelabur Institusi Lain
22.45J2.39%191.97J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
893.67J95.07%7.64B
Jumlah
940J100.00%8.04B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Tisco Master Pooled Registered Provident Fund1.29%12,144,600103,836
TISCO Asset Management Co., Ltd.1.29%12,144,600103,836
Krung Thai Asset Management PCL0.60%5,615,10048,009
Norges Bank Investment Management0.43%4,045,89034,592
Dimensional Fund Advisors LP0.36%3,414,83329,197
Kasikorn Asset Management Co., Ltd.0.32%2,990,70025,570
BNY Asset Management0.16%1,550,00013,253
SCB Asset Management Co., Ltd.0.11%1,047,5888,957
Krungsri Asset Management Company Ltd.0.08%762,9006,523
Aberdeen Group Plc0.08%742,1006,345

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vayupak Fund10.60%5,615,10048,009
Government Pension Fund Global0.43%4,045,89034,592
K Mid Small Cap Equity RMF0.32%2,990,70025,570
DFA Investment Dimensions Group Inc. - Emerging Markets Core Equity 2 Portfolio0.17%1,610,60013,771
WisdomTree Trust - WisdomTree Emerging Markets SmallCap Dividend Fund0.16%1,550,00013,253
SCB SET Index Fund0.10%958,9008,199
TISCO Mid/Small Cap Equity Fund0.09%841,6007,196
Aberdeen Growth Fund0.07%681,6005,828
SPDR Index Shares Funds - State Street SPDR S&P Emerging Markets Small Cap ETF0.07%660,5005,647
Dimensional ETF Trust - Dimensional Emerging Markets Core Equity 2 ETF0.05%485,0004,147
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.