Simplex Infrastructures Ltd (SINF)

Matawang dalam INR
275.84
+13.34(+5.08%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
3.55J4.49%978.55J
Pelabur Institusi Lain
41.30J52.21%11.39B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
34.25J43.30%9.45B
Jumlah
79.1J100.00%21.82B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
National Asset Reconstruction Company Limited16.24%12,848,0273,544,000
Baba Basuki Distributors (P) Ltd13.65%10,800,2642,979,145
Ajay Merchants Pvt. Ltd6.08%4,807,2641,326,036
quant Money Managers Ltd.4.50%3,561,372982,369
Indorama Corporation Pte. Ltd.4.00%3,160,208871,712
ICM Finance Private Limited1.75%1,384,273381,838
East End Trading & Engineering Company Pvt Ltd1.58%1,252,930345,608
Ploutus Advisors India Pvt Ltd1.39%1,100,000303,424
ICICI Bank Limited1.26%1,000,000275,840
Sandeepan Exports (P) Ltd.1.26%1,000,000275,840

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Quant Mutual Fund - Quant Infrastructure Fund4.43%3,507,707967,566
Dimensional ETF Trust - Dimensional Emerging Markets Value ETF0.01%9,3002,565
DFA Investment Dimensions Group Inc. - Emerging Markets Social Core Equity Portfolio0.01%8,1492,248
Dimensional ETF Trust - Dimensional World ex U.S. Core Equity 2 ETF0.01%6,9631,921
Dimensional ETF Trust - Dimensional Emerging Markets Core Equity 2 ETF0.01%4,4681,232
Dfa Australia Limited - Dimensional Emerging Markets Sustainability Trust Fund0.00%3,8941,074
Dimensional Emerging Markets Value Trust0.00%3,392936
DFA Investment Dimensions Group Inc. - Emerging Markets Core Equity 2 Portfolio0.00%1,551428
Dimensional World Equity Trust0.00%736203
Dimensional World Allocation 70/30 Trust0.00%568157
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.