Berita Tergempar
Dapatkan 50% Potongan 0
😎 Eksklusif Jualan Musim Panas - Sehingga 50% potongan pilihan saham dikuasakan AI oleh InvestingPro TUNTUT JUALAN
Tutup

Sime Darby Bhd (SIME)

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
2.640 -0.040    -1.49%
- Ditutup. Matawang dalam MYR ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Ekuiti
Pasaran:  Malaysia
ISIN:  MYL4197OO009 
S/N:  4197
  • Volum: 11,138,800
  • Bidaan/Permintaan: 2.640 / 2.650
  • Julat Hari: 2.640 - 2.690
Sime Darby 2.640 -0.040 -1.49%

Penarafan Pengguna SIME

 
Di laman ini, pengguna ditarafkan berdasarkan prestasi sentimen mereka bagi saham Sime Darby Bhd.
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1Shahrizal Sukri111100+37.84%
2Chiong Lee Tiong111100+18.06%
3khairul anuar111100+10.9%
4shanwen seetoh111100+10.38%
5MR Zack111100+6.98%
6Glen Haywood111100+5.88%
7Tony Loh111100+3.6%
8Phil CK111100+2.67%
9?? ?111100+1.83%
10Hakem Bader111100+0.88%
11willkie tan1000+0.85%
12Vincent Ng111100+0.44%
13Falhaind Rubin111100+0.44%
14Arthur Lee11000%
15Avin Chew11000%
16Faizal Malik11000%
17Boon Kiat Yeo11000%
18海振 廖11000%
19Kensai Kensai11000%
20Nick Ooi1100-0.37%
21Felix Foong1100-0.39%
22Mohd Halmi1100-0.87%
23Eric Lee1100-1.56%
24Ali Nick22150-1.7%
25Yap Yung1100-2.6%
26Cheah Genway1100-3.11%
27Don Kruuz1100-3.13%
28Mohd Suhaizad1100-5.19%
29欣荣 蓝1100-5.24%
30kean yeap ng1100-5.24%
31Fong Stella1100-6.55%
32Bowen Ngu1100-6.85%
33Aravinth Kesavan1100-7.11%
34Law Pow Sen1100-7.76%
35Chong Lik Guo1100-8.46%
36Steven Choo1100-12.2%
37muhd ilham1100-14.76%
38Azhan Rabi1100-271.43%
Garis Panduan Komen

 

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Komen SIME

Tulis pendapat anda tentang Sime Darby Bhd
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
akuzam zam
akuzam zam Apr. 03, 2023 21:19
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
mintak maaf nak tanya sejujurnya aku ada nak diikutkan saham dalam 4lot kiranya dekat Sime ketika itu aku dapat pada tahun diawal 2000 bgitu lah so far sehingga sekarang nak diikutkan aku xjual saham nya tu jadinya masih aktif lagi ke syer saham nya tu kira..dan sekarang ne masalah aku ne dia punya link id aku itu dah lupa so far kiranya hilang lah boleh ke bantu untuk mendapatkan link id Sime aku tu bos ku
Wan Ridzan
Wan Ridzan Jan. 04, 2023 10:23
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
bleh standby ni buy
Romi anak tatu Romi anak tatu
Romi anak tatu Romi anak tatu Dis. 30, 2020 5:23
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
Bagai mana saham sime Derby
Mrroy Jr Jr
Mrroy Jr Jr Ogos 25, 2019 18:55
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
good job
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel