SilverBox Corp IV (SBXDF)

Matawang dalam USD
10.48
0.00(0.00%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
3.22J50.18%33.77J
Pelabur Institusi Lain
25.48J49.82%267.07J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
0.000.00%0.00
Jumlah
28.71J100.00%300.84J

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Silverbox Capital LLC77.85%5,000,00052,400
Linden Advisors LP31.14%2,000,00020,960
W. R. Berkley Corporation30.05%1,930,12720,228
Mizuho Financial Group, Inc.28.66%1,840,44219,288
Polar Multi-Strategy Master Fund23.04%1,480,00015,510
Polar Asset Management Partners Inc.23.04%1,480,00015,510
Barclays PLC22.29%1,431,85015,006
AQR Capital Management, LLC16.83%1,080,69311,326
Wolverine Asset Management, LLC15.47%993,81610,415
D. E. Shaw & Co., L.P.15.41%989,39710,369

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Picton Mahoney Fortified Arbitrage Plus Alternative Fund12.60%808,8958,477
RiverPark Funds Trust - RiverPark Short Term High Yield Fund10.57%678,6137,112
Calamos Investment Trust - Calamos Market Neutral Income Fund7.79%500,0005,240
Investment Managers Series Trust II - First Trust Merger Arbitrage Fund5.80%372,7353,906
Virtus Event Opportunities Trust - The Merger Fund4.57%293,5053,076
Trust for Professional Managers - RiverPark Strategic Income Fund2.76%177,0001,855
Brinker Capital Destinations Trust - Global Fixed Income Opportunities Fund1.14%73,000765
Investment Managers Series Trust II - First Trust Multi-Strategy Fund1.09%69,880732
PICTON MAHONEY Fortified Arbitrage Alternative Fund1.07%68,623719
AQR Funds - AQR Diversified Arbitrage Fund1.06%68,292716
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.