SIG (SHI)

Matawang dalam GBP
9.00
-0.10(-1.10%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
307.55J26.83%27.68J
Pelabur Institusi Lain
894.23J73.17%80.48J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
0.000.00%0.00
Jumlah
1.2B100.00%108.16J

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Clayton, Dubilier & Rice, LLC29.86%342,220,12030,800
azValor Asset Management SGIIC, S.A.U.15.48%177,459,92815,971
IKO Sales Limited15.29%175,202,95215,768
Aberforth Partners LLP10.74%123,054,22211,075
Sig Plc Employee Share Scheme(S)3.91%44,838,0504,035
Computershare Limited3.54%40,619,2873,656
UBS Asset Management AG3.52%40,364,7683,633
Hargreaves Lansdown Asset Management Ltd.2.92%33,414,9023,007
The Wellcome Trust Limited2.80%32,091,3412,888
Artemis Investment Management LLP2.79%31,984,3702,879

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Azvalor Internacional, FI7.95%91,074,6158,197
Aberforth Smaller Companies Trust Plc6.46%74,015,6056,661
Mimosa Capital SICAV - Azvalor International Fund2.44%27,949,1872,515
Artemis UK Smaller Companies Fund2.14%24,577,5622,212
Aberforth UK Small Companies Fund0.77%8,772,431790
Janus Henderson Global Funds - Janus Henderson Asia Pacific Capital Growth Fund0.74%8,461,200762
BlackRock Throgmorton Trust plc0.74%8,429,906759
Azvalor Blue Chips Fund0.60%6,888,362620
Mimosa Capital SICAV - Altum Faith Consistent Equity0.58%6,685,729602
Azvalor Value Selection SICAV S.A.0.44%5,013,681451
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.