Sharp Corp (6753)

Matawang dalam JPY
596.4
+14.9(+2.56%)
Data Tertunda·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
70.22J10.81%40.70B
Pelabur Institusi Lain
398.24J61.33%230.82B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
180.85J27.85%104.82B
Jumlah
649.31J100.00%376.34B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Hon Hai Precision Industry Co., Ltd.34.12%221,555,000128,413,278
SIO International Holdings Limited10.07%65,373,80037,890,654
Foxconn Technology Co., Ltd.9.96%64,640,00037,465,344
LGT Capital Partners Ltd.4.01%26,062,00015,105,535
Vigor Wealth Global Limited3.16%20,511,04511,888,202
Nomura Asset Management Co., Ltd.2.59%16,838,0009,759,305
Vanguard Capital Management, LLC1.38%8,948,4415,186,516
Amova Asset Management Co., Ltd.1.22%7,931,6004,597,155
Daiwa Asset Management Co., Ltd.1.20%7,780,6004,509,636
BlackRock, Inc.0.96%6,255,4603,625,665

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
NEXT FUNDS Nikkei 225 Exchange Traded Fund1.37%8,878,0005,145,689
NEXT FUNDS TOPIX Exchange Traded Fund1.13%7,356,0004,263,538
Listed Index Fund 2250.67%4,372,0002,534,011
iFreeETF Nikkei225 (Yearly Dividend Type)0.61%3,990,0002,312,604
Government Pension Fund Global0.61%3,950,5272,289,725
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF0.54%3,519,0572,039,645
Listed Index Fund TOPIX0.53%3,425,1001,985,188
iFreeETF TOPIX (Yearly Dividend Type)0.50%3,232,2001,873,383
Vanguard Tax-Managed Funds - Vanguard FTSE Developed Markets ETF0.35%2,293,9941,329,599
MAXIS Nikkei 225 ETF0.32%2,058,0001,192,817
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.