Sercomm Corp (5388)

Matawang dalam TWD
74.00
-1.00(-1.33%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
52.35J17.47%3.87B
Pelabur Institusi Lain
76.59J25.55%5.67B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
170.78J56.98%12.64B
Jumlah
299.72J100.00%22.18B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Yuanta Securities Investment Trust Co., Ltd.4.72%14,132,0001,045,768
Taiwan Cooperative Financial Holding Co., Ltd.4.52%13,556,0001,003,144
Fubon Life Insurance Co., Ltd3.87%11,599,000858,326
Vanguard Capital Management, LLC3.55%10,644,253787,675
The Shanghai Commercial & Savings Bank, Ltd.3.51%10,526,000778,924
Yun Chuan Investment Ltd3.18%9,541,360706,061
Chunghwa Post Co., Ltd.2.55%7,657,000566,618
BlackRock, Inc.2.22%6,656,802492,603
New Labor Pension Scheme2.15%6,446,000477,004
Fuh Hwa Securities Investment Trust Co., Ltd.1.81%5,425,000401,450

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Yuanta Taiwan High Dividend Low Volatility ETF Feeder Fund4.72%14,132,0001,045,768
Fuh Hwa Taiwan Technology Dividend Highlight ETF1.81%5,425,000401,450
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1.22%3,642,250269,527
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE Emerging Markets ETF1.21%3,620,600267,924
iShares, Inc. - iShares Core MSCI Emerging Markets ETF1.05%3,135,000231,990
Government Pension Fund Global0.92%2,765,449204,643
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0.63%1,885,000139,490
DFA Investment Dimensions Group Inc. - Emerging Markets Core Equity 2 Portfolio0.51%1,543,000114,182
iShares IV Public Limited Company - iShares Digital Security UCITS ETF0.47%1,397,000103,378
Amana Mutual Funds Trust - Amana Developing World Fund0.42%1,250,00092,500
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.