Circle8 Group Inc (CIRC)

Matawang dalam USD
0.3990
+0.0598(+17.63%)
Ditutup·
0.4000+0.0010(+0.25%)
·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
1.57J1.37%532.83K
Pelabur Institusi Lain
29.44J25.74%9.99J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
83.39J72.89%28.29J
Jumlah
114.41J100.00%38.81J

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
SPP Credit Advisors LLC19.22%21,983,9267,457
Pequod Consulting LLC3.76%4,301,0121,459
Vanguard Capital Management, LLC0.91%1,041,502353
Lazard Asset Management LLC0.68%781,370265
AQR Capital Management, LLC0.53%604,112205
HighTower Advisors, LLC0.35%400,035136
Geode Capital Management, LLC0.33%373,191127
Jane Street Group, LLC0.27%312,953106
BlackRock, Inc.0.25%289,19698
State Street Investment Management0.14%157,10053

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF0.42%478,623162
Vanguard Index Funds - Vanguard Extended Market ETF0.32%369,354125
Fidelity Concord Street Trust - Fidelity Extended Market Index Fund0.16%182,45462
Vanguard Fiduciary Trust Co. Institutional Extended Market Index Trust Fund0.16%178,55061
iShares Trust - iShares Micro-Cap ETF0.06%68,23023
Fidelity Concord Street Trust - Fidelity Total Market Index Fund0.05%55,42519
Fidelity Concord Street Trust - Fidelity Series Total Market Index Fund0.04%51,02617
Xtrackers (IE) Public Limited Company - Xtrackers Russell 2000 UCITS ETF0.04%50,81717
Lazard Active ETF Trust - Lazard US Systematic Small Cap Equity ETF0.04%45,24315
Fidelity Concord Street Trust - Fidelity Nasdaq Composite Index Fund0.04%41,48314
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.