Sed Energy Holdings Plc (ENH)

Matawang dalam NOK
6.460
-0.100(-1.52%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
19.54J2.67%128.21J
Pelabur Institusi Lain
591.08J80.83%3.88B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
120.62J16.50%791.30J
Jumlah
731.25J100.00%4.8B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Pioneer Logistics Holdings Pte. Ltd.40.12%293,400,1791,924,705
HitecVision AS17.78%130,000,000852,800
Advokatfirmaet CLP11.37%83,157,067545,510
DNB Asset Management AS4.16%30,391,960199,371
SHS Holdings Ltd.2.00%14,643,05196,058
RBC Global Asset Management Inc.1.98%14,509,11495,180
MH Capital AS1.39%10,159,67666,647
Alden AS0.90%6,545,28842,937
Anderson Invest As0.83%6,098,62640,007
Grunnfjellet AS0.70%5,100,00033,456

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Destra International & Event-Driven Credit Fund1.98%14,509,11495,180
NEF - Pacific Equity0.28%2,018,66413,242
DFA Investment Dimensions Group Inc. - DFA International Small Cap Value Portfolio0.12%896,5285,881
DFA Investment Dimensions Group Inc. - International Core Equity 2 Portfolio0.06%448,8302,944
Dimensional ETF Trust - Dimensional International Small Cap Value ETF0.05%397,4782,607
DFA Investment Trust Company - Continental Small Company Series0.04%309,9372,033
Dimensional ETF Trust - Dimensional International Core Equity 2 ETF0.03%184,2471,209
DFA Investment Dimensions Group Inc. - International Sustainability Core 1 Portfolio0.02%111,844734
Dimensional ETF Trust - Dimensional International Small Cap ETF0.02%111,696733
Dimensional ETF Trust - Dimensional World ex U.S. Core Equity 2 ETF0.01%89,913590
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.